News:


Video kategorie (Dokumenty)

874 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Na 8. veletrhu esoterika v Praze byl v pátek 20. dubna 2012 odhalen a představen panem Georgem Egelym, Ph.D. přístroj produkující volnou energii. Jeho základní princip, tj. studená jaderná fúze, při které dochází k přeměně uhlíku a grafitu na železo a další prvky, je schopen si každý zopakovat doma v kuchyni. Má tato technologie potenciál změnit svět? Záznam z tiskové konference s médii na Veletrhu Esoterika: http://www.cestyksobe.cz/volne-energie-a-nase-budoucnost-ad652/?resolution=high G. Egely hostem v ČT: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000034-duse-k/212251000300024-duse-k/video/ Oficiální stránky (official website): http://greentechinfo.eu/ On the 20th of April 2012 was at the esoterics fair in Prague revealed and presented by Dr. George Egely a device that can produce free energy. It's basic principle, cold fusion, which converts carbon and graphite into iron and other elements can be repeated by anyone in the kitchen. Does this technology have a potencial to change the world?
1004 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
An extensive, scant desert landscape surrounds the Petrified Forest National Park, east of Arizona. Two hundred million years ago this region was a swampland inhabited by various species of dinosaur whose fossilised remains can be found throughout the park. The sight of the magnificent rock formations of Bryce Canyon to the southwest of Utah is a truly breathtaking experience. In their native tongue the region's Paiute Indians once named this remarkable place as, "Red rocks that stand like men in a bowl-shaped canyon". Since the first settlers arrived in Bryce Canyon many have found it difficult to describe this beautiful and unique world of natural stone. The sheer vastness of the region along with its seemingly endless variety of rock formations makes any visit a rewarding and memorable experience. It is from the steep cliffs of New England's coast to the north of the State of Maine that the power of the sea manifests itself and as soon as the mist begins to clear in the Acadia National Park the view reveals the magnificent forests that have made it such a popular sightseeing destination. From September to the end of November, the forests of New England shine out in remarkable and truly amazing colour. Surrounded by the grey limestone of the Muddy Mountains the rocks in the Valley Of Fire, the oldest state park in Nevada, glow with a remarkable intensity. The red rocks do indeed appear to burn in a magical fire that seems to transform them into stone. Mono lake is the greatest crater lake in the world and although it is one of the oldest lakes in North America its water is three times as salty as the sea! Situated in the state of Utah the Arches National Park is one of the most famous national parks in North America and owes its fame to its fantastic sandstone arches. In spite of its comparatively modest size of three hundred square kilometres it boasts one of the most magnificent landscapes in the entire south west of the United States.
593 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Jak vznikla Země - Yosemity CZ
583 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 2
Začátek je na jednom z pražských hřbitovů. A u jednoho nenápadného hrobu. Jsou v něm ostatky někdejšího vysokého důstojníka československé lidové armády. Byl to muž, který vedl docela obyčejný a nenápadný život. A nikdo z jeho okolí neměl ani tušení o tom, že svého času zmátl stopy, a to na několik let, po jednom z nejhledanějších nacistických válečných zločinců. Tím nacistou byl Adolf Eichmann. A právě od tohoto nenápadného hrobu se začíná odvíjet pátrání. Pátrání po českých stopách Adolfa Eichmanna.
1049 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Německé ponorkové loďstvo bylo jednoznačně nejúspěšnější složkou německého Hitlerova válečného loďstva a přes jistý odpor Adolfa Hitlera k této složce „Kriegsmarine", jak se německé válečné loďstvo jmenovalo, bylo i složkou nejefektivnější, protože poměr mezi náklady vynaloženými na jeho zřízení a škodami, které způsobilo, byl velmi příznivý. I. díl třídílného dokumentu pojednává o jeho výstavbě ve třicátých letech, kdy se nacistické Německo postupně legálně i nelegálně zbavuje omezení, která jej postihla po prohrané 1. světové válce a začíná budovat svoje nové, moderní a účinné ozbrojené síly. V čele výstavby ponorkového loďstva je jeho velitel admirál Karl Doenitz, který v roce 1939 vydává knihu U-Bootswaffe (Ponorková zbraň), která shrnuje jeho názory na výstavbu ponorkového loďstva a na strategii a taktiku jeho bojového využití. O něco méně nadšeným příznivcem ponorek je Doenitzův nadřízený, velkoadmirál Erich Raeder. Hned na počátku války se stává z ponorek účinná zbraň, když ponorka U-47 pozdějšího ponorkového esa G. Priena pronikne na britskou námořní základnu ve Scapa Flow a úspěšně potopí bitevní loď Royal Oak, těžce poškodí letadlovou loď Pegasus a způsobí četné požáry pobřežních zařízení a naprostý zmatek v řadách britských námořníků. Válka na moři však začala již v červenci 1939, tedy před začátkem II. světové války, když německá ponorka potápí britskou osobní loď Athenia. Počátkem léta 1940 získává Německo výborně vybavené a chráněné ponorkové základny v okupované Francii a účinně napadá námořní trasy vedoucí do Velké Británie, která je na zásobování po moři životně závislá.
828 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
The Future of Space Travel for Recreation (Full Documentary) . 2013 This documentary as well as the rest of these documentaries shown here relate to important times and figures in history, historic places and people, archaeology, science, conspiracy theories, and education. The Topics of these video documentaries are varied and cover ancient history, Rome, Greece, Egypt, science, technology, nature, planet earth, the solar system, the universe, World wars, battles, education, biographies, television, archaeology, Illuminati, Area 51, serial killers, paranormal, supernatural, cults, government cover-ups, the law and legal matters, news and current events, corruption, martial arts, space, aliens, ufos, conspiracy theories, Annunaki, Nibiru, Nephilim, satanic rituals, religion, strange phenomenon, origins of Mankind, monsters
571 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Neznámé
593 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Nikdy nepřestal být zájem o to, co vlastně spadlo z nebe blízko města Roswell v Novém Mexiku roku 1947. Pojďme se vypravit na samotné místo, kde k incidentu došlo.
595 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Dokumentární film o Atentátech. Za like a odběr budu rád :-)
892 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
From: http://www.youtube.com/user/Federaljacktube4 Video upload courtesy of http://www.federaljack.com FAIR USE NOTICE: This video may contain copyrighted material. Such material is made available for educational purposes only. This constitutes a 'fair use' of any such copyrighted material as provided for in Title 17 U.S.C. section 106A-117 of the US Copyright Law.
616 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Text k videu naleznete zde http://www.atllanka.net/index.php?text=285-kozak-v-exilu
590 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Příběhy o organizacích, skupinách a jednotlivcích hledajících lidi, jenž patří k nejnenáviděnějším na Zemi - nacistické válečné zločince. Příběhy o pronásledování a snaze učinit spravedlnosti zadost. Lovci nacistů pronásledovali lidi, jenž patří k nejnenáviděnějším a nejočerňovanějším na Zemi. Někdy je motivovaly vyšší zájmy, jindy postupovali způsobem, který po odhalení zděsil i jejich příznivce. Stíhali ty, jejichž zločiny byly strašlivou a požadovanou odplatou. A mnozí byli připraveni pronásledovat pachatele, dokud nebude učiněno zadost spravedlnosti - od Churchilla, přes SAS a Stratégy, kteří plánovali Den D, až po Mossad. Tyto příběhy o pronásledování a snaze učinit spravedlnosti zadost jsou plné dramat a tragédií.
637 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
10. díl z celkového počtu 19 Už před komunistickým převratem v únoru 1948 vysílala Státní bezpečnost do nekomunistických stran své agenty. Současně se snažila některé jejich členy přimět ke špionáži. Tyto snahy zesílily po únoru. Jedním z cílů StB se stal dr. Vlastislav Chalupa z Brna, vedoucí oddělení sekretariátu národně socialistické strany. Začátkem dubna 1948 ho estebácké komando uneslo a potom ho bez použití násilí přesvědčilo, aby pracoval pro KSČ. Chalupa začal pod patronací StB zakládat ilegální skupiny a vydávat časopis. Na podzim 1949 ho StB vysadila do Paříže, odkud posílal zprávy o činnosti politiků a vojáků v exilu. Později odjel do USA. Tam s ním navázala styk rozvědka a několik let ho využívala. V rozhovoru, který s ním byl natočen v Chicagu, Chalupa tvrdil, že pomáhal tomu (liberálnímu) křídlu StB, které bylo v opozici proti Gottwaldovi -- ale takové křídlo ve skutečnosti neexistovalo. Začátkem 90. let se Chalupa začal vracet domů, ale když ho Úřad pro dokumentaci a vyšetřování zločinů komunismu odhalil jako špiona, podal dokonce na jednoho pracovníka ÚDV žalobu pro pomluvu. Ani tím však jeho případ neskončil. Další zdroj o Vlastimilovi Chalupovi http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10209991308-tajne-akce-stb/409235100221002/
775 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Tara presenting. Hyenas go Wild for scraps around the tree Jordaan & Induna have their kill in. Matimba lions still enjoying their buffalo meal until a herd of elephants run them off. Djuma Safari Channel - www.wildearth.tv - www.djuma.com - Djuma Game Reserve, South Africa
1171 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Space Night
609 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Z temnoty dávnověku se vynořil tajuplný národ: Germáni. Římané je nazývali barbary a považovali je za nekulturní divochy. Vždyť neznali nic než boj a válčení! V co věřili, čeho se báli? Jaký vztah měli k římské velmoci? Co nám odkázali? A co o nich víme? Kdo byli Germáni? Soudobí historici se scenáristy a filmaři německo-švýcarské společnosti Telepool, vytvořili čtyřdílný cyklus ve stylu „docudrama". Germáni byli původně jen jedním kmenem z mnoha dalších, například Frísů, Langobardů či Suébů. Aby tuto hrozbu pro Řím zveličil, zahrnul Caesar všechny kmeny pod jeden název -- Germáni -- a oblast východně od Rýna, kde sídlili, nazval Germánií.
747 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Also watch below documentaries How Russian Army is Better than USA Army - New Documentary https://www.youtube.com/watch?v=LOh7P0iKrZ4 Greatest Mysteries of the Cold War- America's Interplanetary Spaceship https://www.youtube.com/watch?v=7fE5PZhIEIM Alien Planets Like Earth [2014 Full Documentary] https://www.youtube.com/watch?v=UAtlVOei4yY AfterMath:Earth Under Water in Next 20 Years - Full Documentary https://www.youtube.com/watch?v=cdLrLe7Y7mE The Deepest Place On Earth- Full Documentary https://www.youtube.com/watch?v=yODlRbpv2PA
874 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
For more information on the Military Campaigns of Hannibal visit. http://www.greatmilitarybattles.com/html/the_roman_empire.html
674 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Poslední plavba české lodi PRAHA před prodejí v roce 1994. A dokument o tom , jak se žilo na lodích české námořní plavby.
RSS
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB