News:


Video kategorie (Dokumenty)

519 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Born on November 26, 1939 in Nutbush, Tennessee Tina Turner became a star performing with husband, Ike Turner. She divorced him in 1978, after years of abuse, and reinvented herself as a solo performer. She's had a number one hit with "What's Love Got to Do With It," acted in a Mad Max film, and recorded a James Bond theme. Now semi-retired, she still tours and enjoys her position as rock royalty.
923 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Recorded July 20, 2011: Bruges (Brugge in Dutch) is the capital and largest city of the province of West Flanders in the Flemish Region of Belgium. It is located in the northwest of the country. The historic city centre is a prominent World Heritage Site of UNESCO and it is often referred to as "the Venice of the North." On my day trip here from Paris I spent the day walking around and seeing the sites of this beautiful city. I walked along the picturesque canals and visited the Church of Our Lady, Market Square, Burg Square and ended the day with a boat cruise through the canals of the city. From: http://timvp.com
227 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Exkluzivní pořad o nejpůsobivějších pracovních plavidlech na světě - nákladních kontejnerových lodích, ledoborcích, transportérech dobytka a dalších - včetně vzácného pohledu nad i pod palubu.
1004 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
UFO documentary - Ancient Aliens - Alien Tech. If ancient aliens visited Earth in the remote past, no doubt they had an advanced technology. This movie is investigating to unlock the secrets of this advanced technology.
633 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Thanks for watching! Letecké Katastrofy ----------------------------------------------------------------------- Like and subscribe! ------------------------------------------------------------------------ Facebook: https://www.facebook.com/TheAirSlovakia Skype: vyrobca2 Google+ : https://plus.google.com/u/0/113883388493795544650 Twitter: https://twitter.com/FerkoErik
995 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Jistota druhého příchodu je založena na důvěryhodnosti Bible. Těsně před svou smrtí řekl Ježíš svým učedníkům, že se vrací ke svému Otci, aby pro ně připravil místo. A slíbil: „Opět přijdu a vezmu vás k sobě..." (J 14,3). Ježíš toto zaslíbení opakoval vícekrát. A kdo něco ví o Ježíšových slovech, ví, že nemluví do větru. Co slíbil, to také splní. O Ježíšově návratu hovořili i apoštolové a touto nadějí žili. V listu Filipským 3,20 je například napsáno: My však máme občanství v nebesích, odkud očekáváme i Spasitele, Pána Ježíše Krista.
546 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Alternativní pohled na tento válečný konflikt, sdílejte :)
853 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Osobne se take priklanim spis k politickemu kompasu jakozto presnejsimu vystihnuti politicke orientace. V tomto videu se nebere na vedomi ekonomicka stranka veci. Zarazeni Hitlera do "levice" je nepresne, stejne jako anarchie jak nejvice napravo. Autori zcela dezinterpretuji myslenky anarchismu a jeho prostredky v 21. stoleti (riot) zamenuji se samotnou podstatou (federace zalozene na autonomii a konsenzu).http://www.reformy.cz/zpravy/pravoleve-paradoxy Proč neustále řádíme fašisty do pravicové části spektra? Proč se demokracie vždy sama zhroutí? Jaký je rozdíl mezi demokracii a republikou?
751 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
The Fabric of the Cosmos: Quantum Leap - NOVA
427 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Možná, že největší noční můrou mladého soudce je odsoudit nevinného. Řada z nich ale časem okorá a myslí si, že před soudem není nikdo takový. Vždyť vina a nevina v justici neexistují, jen jiný právní názor. Jenže i spravedlnost je někdy slepá, i když u nás přesná evidence justičních omylů neexistuje. V USA bylo za 28 let od znovuzavedení trestu smrti popraveno tisíc vězňů. Z cel smrti bylo na poslední chvíli propuštěno 122 lidí, neboť spravedlivý soud se fatálně zmýlil a čekali na smrt bez viny. Také u nás jsou lidé, kteří skončili z ničeho nic za mřížemi, a to bez jediného důkazu. Jejich život po propuštění už nikdy nebyl stejný jako ten původní.
453 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Jsme ve vesmíru sami? Existují mimozemské civilizace a planety, kde žijí jiné bytosti? Tisíce svědectví z celého světa hovoří o podivných úkazech na obloze. Pozorování UFO je celosvětovým fenoménem. Je zdrojem vášnivých debat a polemik. Stejně tak je tomu i u nás. Někteří lidé prý mají důkazy o neznámých létajících předmětech, o vesmírných lodích cizího původu, hovoří o setkání s mimozemšťany a někteří jsou s nimi prý dokonce ve stálém kontaktu. - (Česká televize 2012, režie Pavel Dražan)
373 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Muži umírali, aby si vládcové naklonili bohy a krvežíznivý dav si přišel na své. Římané sledovali zápasy gladiátorů na život a na smrt a ani zdaleka se nebránili projevit své pocity tak, jak to činíme my dnes. Přišli si podívanou v aréně jaksepatří vychutnat. Tento sport byl přijímán se stejným nadšením jako dnes fotbal. Podíváme-li se do zákulisí oněch her se smrtí, snad tyto odsouzence, přežívající ve stínu smrti, pochopíme. Gladiátorské zápasy mají původ v primitivních rituálech vykonávaných během pohřebních obřadů, kde se zápasem na život a na smrt prokazovala úcta zemřelému. Je to zvláštní doprovázet zesnulého smrtí dalšího člověka. Ale vždyť se gladiátoři jako forma zboží dali přece lehce oželet! Navštívíme Řím, hlavní město císařského impéria, abychom obdivovali památky obklopující Koloseum. Fórum s chrámy a státními budovami, baziliku Ulpia, v níž se otroci stejně jako gladiátoři mohli ucházet o svobodu, a paláce, v nichž bojovníci často sloužili k pobavení hostů na hostinách.
780 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
Kdo tyhle chlápky zvolil,aby řídili celou planetu?
911 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
in5d http://www.in5d.com/ UPDATED DAILY! The Internet's largest Esoteric, Spiritual and Metaphysical Database! Kymatica focuses on human and universal consciousness and goes deeper into the metaphysical aspects of reality. This is the sequel to Esoteric Agenda which be found in a full length video HERE: http://www.youtube.com/watch?v=FJiCU6Jw0Co In Ben's own words, this is his best movie project! Thanks to Ben Stewart for allowing me to upload this full length video to my in5d YouTube channel. The DVD is available on his website at http://talismanicidols.org/ or http://esotericagenda.net/ For more on spirituality, metaphysics and 2012, please visit http://www.maya12-21-2012.com/ and http://www.in5d.com/ Honors for this video (18) #69 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Germany #21 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Australia #18 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Canada #27 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - United Kingdom #15 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Ireland #32 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - India #23 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - New Zealand #69 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Israel #29 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology #6 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - South Africa #80 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Spain #84 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Mexico #21 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Netherlands #77 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Brazil #91 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Czech Republic #51 - Most Viewed (Today)) - Science & Technology - Sweden #5 - Top Favorited (Today)) - Science & Technology #16 - Top Rated (Today)) - Science & Technology in5d http://www.in5d.com/! spiritual, awakening, journey, ascension, enlightenment, meditation, 2012, doomsday, apocalypse, prophecy, 11:11, 1111, 5d earth, 3rd eye, pineal gland, spirit guide, spirit guides, chakras, golden age, consciousness, awakening, indigo, indigo kicd, indigo adults, indigo quiz, spiritual journey, symptoms, 5th dimension, 2012 enigma, spirit, vibration, edgar cayce, spiritual awareness, DNA upgrade, how to meditate, chakra, indigo children, starseeds, walk-ins, life path number, numerology, near death experience, photon belt, oobe, out of body experiences, age of aquarius, empaths, healing, photon energy, Dolores cannon, December, 21, 2012,...
641 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
V roce 2002 Gro Harlem Brundtlandová, tehdy ředitelka Světové zdravotnické organizace, jednomu norskému novináři sdělila, že v jejím úřadě v Ženevě je zakázáno používat mobilní telefony, protože vždy onemocní, jestliže se na čtyři metry od ní vyskytne zapnutý mobilní telefon. Paní Brundtlandová je lékařka a bývalá norská ministerská předsedkyně. Nejpodstatnějším faktem mobilních telefonů a jejich vykrývacích vysílačů je, že emitují mikrovlnné záření; právě tak, jako wifi (bezdrátový internet), bezdrátově propojené počítače, bezdrátové (přenosné) telefony a jejich základny připojené k telefonní síti a všechny další bezdrátové přístroje. Každé komunikační zařízení nepřipojené k zásuvce ve zdi emituje záření. Rostoucí počet vědců míní, že naše buňky ve skutečnosti využívají mikrovlnného spektra k vzájemnému dorozumívání, jako když si děti šeptají potmě, a že mobilní telefony do tohoto šepotu vpadají jako zvuk sbíječky. Právě toto je důvod onemocnění. Dvě minuty telefonování mobilem naruší mozkovou krevní bariéru, dvě hodiny způsobí permanentní poškození mozku a „radiace z druhé ruky" může být téměř stejně škodlivá. Bezpečnostní normy vyvinuli elektrotechnici a ne lékaři. Mobilní operátory zajímá hlavně jejich zisk a vaše zdraví není pro ně příliš podstatné. To je bude zajímat jen tehdy, pokud by vám měli platit náhradu za poškozené zdraví. Co se týče mobilních telefonů, jestliže si je přikládáte k hlavě, poškozujete svůj mozek. Pokud vezmete dva telefony, které jsou v aktivním stavu a dáte je na levou a pravou stranu vejce, do hodiny je vejce vařené natvrdo. To samé ale děláte, když telefonujete. Radiace přichází i ze satelitů a jsou součástí tohoto problému. Neexistuje zkrátka žádný způsob, jak udělat bezdrátovou technologii bezpečnou. Síť mobilních telefonů u nás vysílá na kmitočtu 900 MHz. Když vezmeme polovinu tohoto kmitočtu, tak je to 450 MHz. Přesně tento kmitočet je otevřenou branou do mozku a je možné ho používat k myšlenkové kontrole. Síť mobilních telefonů je od samého počátku stavěna hlavně pro vojenské využití a kontrolu mysli. Enormní důsledky toho všeho na člověka jsou ignorovány. Od pozdních devadesátých let v USA vznikla nová třída uprchlíků z životního prostředí. Máme...
511 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
The Harrier
920 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
This video, moderated by Roger Moore, discusses evidence of KGB involvment in UFO research after the second world war. It looks at possible Alien involvment in the building of the pyramids, as well as video evidence of a crashed saucer. Video intended for educational purpose only. "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favour of fair use."
986 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
PICTURES I PUT TOGETHER TO SHOW YOU THE ALIENS WE HAVE FOUND
952 zhlédnutí
Kategorie: Dokumenty
Hodnoceno 3
HD dokument | Apollo 11 je označení amerického pilotovaného kosmického letu programu Apollo, během něhož 20. července 1969 lidé poprvé stanuli na povrchu Měsíce. Trojici astronautů – velitele Neila Armstronga, pilota lunárního modulu Edwina „Buzze“ Aldrina a pilota velitelského modulu Michaela Collinse – v kosmické lodi Apollo 11 vynesla 16. července 1969 raketa Saturn V na oběžnou dráhu Země. V programu Apollo to byl pátý pilotovaný let a třetí let k Měsíci. O tři dny později, 19. července, přiletěli na oběžnou dráhu Měsíce. Dne 20. července 1969 se Armstrong a Aldrin v lunárním modulu spustili na povrch Měsíce a ve 20:17:40 UTC přistáli v Moři klidu (Mare Tranquillitatis). O šest hodin později vstoupil Armstrong jako první člověk na povrch Měsíce. Společně s Aldrinem během dvou a půlhodinové vycházky nasbírali 22 kg měsíčních hornin a po 21 hodinách a 31 minutách pobytu na povrchu odstartovali zpět k Collinsovi, který zatím čekal ve velitelském modulu na oběžné dráze Měsíce. Po spojení s velitelským modulem se všichni vydali na zpáteční cestu k Zemi. Přistáli v Tichém oceánu 24. července 1969. Dosažením povrchu Měsíce posádka Apolla 11 splnila cíl vyhlášený 25. května 1961 prezidentem USA Johnem F. Kennedym – do konce dekády stanout na povrchu Měsíce a bezpečně se vrátit na Zemi.
RSS
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB