Search - Kategorie
Search - Kontakty
Search - Obsah
Search - Kanály
Search - Odkazy
Search - Video
Search - GMapFP
k2
Search - Community Builder
Search - GroupJive
Search - JComments
News:


Video kategorie (Filmy)

564 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Historická veselohra o císaři Rudolfovi II., pekaři Matějovi a legendárním Golemovi. Tento příběh neodpovídá přesně historické pravdě, ale je zato nadmíru poučný. Příběh filmu nás zavádí do Prahy na císařský dvůr Rudolfa II. Císaře však víc než vladaření zajímá umění, krásné ženy a alchymistická dílna. Ze všeho nejvíc touží objevit elixír mládí a najít legendárního Golema. Zatímco se věnuje svým zálibám, nejvyšší dvořané v čele s komořím Langem se spojí s Rudolfovým bratrem Matyášem, který usiluje o jeho trůn. Díky nechtěné záměně se úlohy vladaře ujme pekař Matěj Kotrba, který je císaři velmi podobný, jen je o 25 let mladší. Ten si poradí s proradnými dvořany, vydá užitečná nařízení a Golemovu sílu využije pro blaho všech.
830 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 2
Rváčův deník či Basketbalový zápisník, je natočen podle skutečné události. Jejich hlavní postavou je Jim Caroll (hraje ho Leonardo DiCaprio), který skutečně toto vše prožil a nejhorší okamžiky svého života si zapisoval - deník vydal také jako knihu. Nutno podotknout, že Jim Caroll se po těchto situacích stal spisovatelem, básníkem, zpěvákem a textařem. Narodil se roku 1949 a zemřel roku 2009 v Manhattanu na zástavu srdce. Ve svém autobiografickém filmu si zahrál roli feťáka, jenž ve feťáckém doupěti vypráví Jimovi své zážitky.
621 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Salut ! Cette vidéo est ma première sur YouTube. Je vais mettre des Films divers et des Pay-per-view de la WWE en entier. Bonne visualisation !
729 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
http://www.csfd.cz/film/29555-mexicka-jizda/
3362 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Horem pádem | Komedie / Drama | Česko, 2004 Režie: Jan Hřebejk Hudba: Aleš Březina Hrají: Petr Forman, Emília Vášáryová, Jan Tříska, Ingrid Timková, Kristýna Boková-Lišková, Jiří Macháček, Nataša Burger, Jan Budař, Zdeněk Suchý, Pavel Liška, Marek Daniel, Jaroslav Dušek, Jiří Maria Sieber, Jiřina Třebická, Martin Huba, Václav Havel, Andrej Toader, Jan Březina, Hynek Schneider, Ester Geislerová, Jakub Sommer, Milan Tomsa, Lucie Březovská, Štefan Chovanec, Ladislav Horáček, Lubor Dohnal, Miroslav Kaman, Petr Šabach Dvěma převaděčům uprchlíků (Zdeněk Suchý, Jan Budař) zůstane po akci ve voze dvouměsíční dítě. Zapomenutého indického chlapečka prodají bezdětné Milušce (Nataša Burger), která touží po dítěti. Její manžel František (Jiří Macháček) je ovšem fotbalový hooligan a rasista. Čtyřicetiletá Hana (Ingrid Timková) pracuje v poradně pro uprchlíky. Její o mnoho let starší partner Otakar (Jan Tříska) zkolabuje při přednášce na univerzitě. Jejich osmnáctiletá dcera Lenka (Kristýna Boková-Lišková) se omylem dozví, že Otakar se nikdy nerozvedl se svojí první ženou Věrou (Emília Vášáryová), s níž má syna Martina (Petr Forman)
1048 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
English subtitles. Who Wants to Kill Jessie? (Czech: Kdo chce zabít Jessii?) is a 1966 Czechoslovak science fiction comedy film directed by Václav Vorlíček. It stars Jiří Sovák, Dana Medřická, Olga Schoberová, Juraj Višný and Karel Effa. The story focuses of a couple who use a machine which can bring objects and people from dreams to the real world. The main plot includes tha accidental release of the comics character Jessii into the real world, and the film features many gags about the clash between the real world, and comics imagery such as word balloons and sound effects. The film premiered on 26 August 1966. The comics illustrator Kája Saudek participated as the creator of special effects and illustrations for the film.
456 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
facebook: https://www.facebook.com/produkcebioillusion web: http://www.bioillusion.cz/ Film o filmu nové školní komedie o cestě do minulosti za osudovou láskou, školních trablech, prchajících králících a hlavně o tom, že co neuděláš hned, musí dokončit včera.
444 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Režie: Jim Drake Hrají: John Candy, Donna Dixon, Matt Frewer, Joe Flaherty, Tim Matheson, Mimi Kuzyk, Melody Anderson, Shari Belafonte, Art Hindle, Peter Boyle, John Schneider, Jamie Farr, Lee Van Cleef, Eugene Levy, Brooke Shields, Alyssa Milano, Carl Lewis Obsah Cannonball sú preteky, ktoré štartujú z Washingtonu a cieľom je dopraviť sa do Los Angeles. Vyhrať tento závod je snom každého pretekára. Tak isto aj Charlieho Cronana (John Candy), ten jazdí na prosbu "kamaráta" Leeho Rossa (Eugene Levy). Počas jazdy mu robí spoločnosť naivná Leeho milenka, Tiffany (Dona Dixon). Polícia sa však snaží tieto ilegálne preteky zastaviť... . Vo filme si zahrali samých seba Carl Lewis, Michael Spinks a Brooke Shields.
879 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Góóól 2 | DFFtv | filmy pro Vás DFFtv-zaměření na upload filmu na YT :)
873 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
2579 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
starring tom hanks,gary sinise,bubba,jenny
1006 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Matěji,proč tě holky nechtějí? (1980) | Dospívající zednický učeň Matěj Hůrka, mladík ve věcech lásky jelimánkovitý, žije u své babičky ve venkovská chalupě. Potýká se s milostnými problémy, ale marně čeká nějakou radu, protože čilá babička se znovu vdává za neméně čiperného důchodce. Podnikavá nejstarší generace tak do jisté míry kontrastuje s mládím, které je rozpačité. V nadmíru (pseudo)-lidové komedii měly přitahovat erotické prvky, jejichž působivost však časem vyprchala.
593 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
www.fox.com
319 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
1771 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Simon Pegg v hlavní roli bláznivé komedie ''soumrak mrtvých'' !
1516 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Film Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Jde o komorní psychologické drama, v němž se objevují prvky satiry, frašky, grotesky, kriminálního filmu a dokonce i momenty hitchcockovského ladění. I mezi prominenty v padesátých a šedesátých letech platilo heslo "Důvěřuj, ale prověřuj". Proto i ve vilách ministrů a dalších vysokých funkcionářů byla montována "ucha" - odposlouchávací přístroje, kterými mohla Státní bezpečnost kontrolovat tyto lidi i v jejich intimním soukromí. Výsledkem byla nejistota, bezvýchodnost, strach. To vše ve vrchovaté míře prožívají ministerský náměstek Ludvík a jeho žena Anna, které výborně zahráli Radoslav Brzobohatý a Jiřina Bohdalová. | Ucho (The Ear) is a Czech language film by Karel Kachyňa, completed in 1970. It is often compared to the play and movie Who's Afraid of Virginia Woolf?. This film was withheld from circulation by the nation's ruling Communist party (who were supported by the occupying Soviet forces). It wasn't released until late 1989, around the time of Czechoslovakia's first democratic elections in over 40 years. The film is about a bitter married couple that consists of Ludvik, a senior official of Prague's ruling Communist regime, and his alcoholic wife Anna. They return home after attending a political party dinner and notice their home has been broken into. Several strange occurrences, including the disappearance of their spare house keys and dead phone lines, lead them to believe that they are under surveillance by their own government. As the night progresses, the flaws of their marriage and of each other are exposed.
651 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 2
- Chi tiết xem tại:http://khanmathuat.com .Chiếc khăn choàng ma thuật có thể tạo được trên 20 kiểu quàng khác nhau, giúp chị em thỏa sức làm đẹp tạo các kiểu khăn thành: mũ, áo cánh, váy, áo choàng lửng....Có rất nhiều kiểu cho bạn khám phá vẻ đẹp tiềm ẩn của bản thân. Khăn quàng ma thuật! - Hotline: 0969.013.253
701 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Nechvalně proslulý Josef Jelínek, přezdívaný Harry, se do povědomí veřejnosti zapsal oslnivou dráhou podvodníka mezinárodního formátu. Exkluzivní obchod (podvod) s prodejem Karlštejna mu vynesl tehdy třicet tisíc dolarů v podobě zálohy z odprodání "jeho" hradu.V televizní komedii Velká sázka o malé pivo však nejde o rekonstrukci případu na základě historických skutečností. Pouze fakt, že se tak stalo, posloužil za námět Gustavu Oplustilovi pro hudebně zábavnou komedii, kterou v roce 1981 natočil režisér Vít Hrubín.A tak se píše rok 1946, je krásný letní den. V jedné pražské kavárně právě probíhá rozhovor mezi známou firmou galérky Moutelíkem a Srnečkem - profesionálním podvodníkem, všeobecně nazývaným "inženýr"
RSS
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB