News:


Video kategorie (Filmy)

988 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Nejvyšší královský podkomoří je obviněn ze zrady a uvězněn. I když se podezření ukáže být neopodstatněné, vězeň se ocitá v ohrožení života, protože královský majestát nesmí připustit omyl. Kdyby se totiž nešťastník přiznal, mohl by být omilostněn, jenže takové řešení pan podkomoří ze zásady odmítá... Historický příběh aspirující na rozměr podobenství se odehrává na úsvitu vlády Jana Lucemburského
642 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Ve státě Mississippi řádí motocyklový gang zvaný Bratrstvo. Jeho vůdce Chains (Lance Henriksen) obchoduje s drogami a nemilosrdně likviduje duchovní a soudce, kteří mu stojí v cestě. Do gangu se včlení tajný policista John Stone (Brian Bosworth), který jej má postavit mimo zákon. Získá si důvěru šéfa gangu, ale později je jeho identita prozrazena a Johnovi jde o život.
719 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
USA / Velká Británie, 2005, 104 min Film je adaptací stejnojmenné ručníkové pentalogie od Douglase Noela Adamse, který je také autorem části scénáře. Vypráví o tom, že země musela být zničena, aby mohla být vybudována mezigalaktická dálnice. Její zánik přežije pouze jeden pozemšťan Arthur Dent (Martin Freeman). Ten se se svým mimozemským přítelem, který je zároveň redaktorem nejnakupovanější knihy jménem Stopařův průvodce galaxií (a byl na Zem vyslán, aby aktualizoval informace obsažené v této knize) vydá stopem do vesmíru.
1266 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
671 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
The 1979 film that has a very modern theme.
837 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
http://chomikuj.pl/?page=504274
4992 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Komedie vás přesvědčí o tom, že i na chmurné stránky naší historie je možné se dívat s nadhledem a humorem. Čo bolo, to bolo... Major Terazky vede svůj šik pétépáků od průšvihu k průšvihu vstříc světlým zítřkům. Česká filmová komedie podle románu Miloslava Švandrlíka. | K Černým baronům (podle černých výložek příslušníků PTP) jakožto knize mám zvláštní a ryze osobní vztah - je to jedna ze tří knih, kterou jsem kdysi před rokem 1989 v rámci cyklostylového šíření ineditní literatury přepisoval s několika vloženými kopíráky na svém psacím stroji. Znám jí tedy více než dobře... Dnes už si nemyslím, že je to 100%ní literární text, má některé své mouchy, ale zamlouvá se mi způsob, jakým Švandrlík reaguje na mezní období nejen našich dějin, ale i svého vlastního života (sám prošel jednotkami Pomocných technických praporů, tedy PTP) - tedy humorem a ještě přesněji satirou, vykreslením a akcentováním jednotlivých typů charakterů, toho bizarního panoptika, vyskytujícího se v téhle oblasti společnosti v dané době, a typizací možná nahodilých situací, které však vršeny za sebou, tvoří bizarní obraz doby, sice idealizovaný, ale z dnešního pohledu obohacující vjem. Ten neskutečný tlak na člověka, projevující se prorůstáním oficiální režimní propagandy do všedního života, frázovitostí a frekvencí parazitních slov v jazyce, neustálou v cyklech se zrychlující recyklací oficiálně schválených postojů, myšlenek, idejí, ale i obyčejných vjemů a poznatků, patosu v oficiálních vyjádřeních, vědomé potlačení přirozeného ,,selského" rozumu (všechny ty absurdnosti v čele s nadživotním obrazem Žižky se samopalem...) a nástup režimem řízené iracionální slepé poslušnosti... Na druhé straně však oscilace mezi režimními ideály a proti tomu poddání se těm nejnižším animálním pudům, kteréžto v člověku otevřela doba, příklon k vulgaritě, vulgární sexualitě, alkoholu či materiální fixaci... To vše přenesl do svého filmu i režisér Zdenek Sirový, obsadil ty nejlepší herce, které doba nabízela (zvláště verbální kreace Miroslava Donutila jsou dnes již legendární) a natočil výbornou a vtipnou komedii o té nejsmutnější době v našich novodobých dějinách. Možná je to trochu protimluv, ale funguje to. Absurdita systému vystoupila do popředí...
939 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Vivacity can be purchased a 2-disc special edition DVD from amazon.com. The disc includes the film and the film's original soundtrack, composed by Brandon Tobatto himself. Purchase it here: http://www.amazon.com/Vivacity-The-Animation-of-Life/dp/B005IZO5YE/ref=sr_1_2?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1320521779&sr=1-2 Brandon Tobatto's 2009 film; "Vivacity: the Animation of Life". For the first time ever, Vivacity is presented to you entirely free, without interruption, right here on youtube. In the vein of 'Koyaanisqatsi' and 'Baraka', Brandon Tobatto takes us on a journey through life as he knows it. Brought to fruition by the use of spectacular images and hypnotic music, 'Vivacity' is a mesmorizing voyage through the strange and wondrous cycle of life. Thanks for watching! Watch VIVACITY II here: http://www.youtube.com/watch?v=FabdS4LCKUg Watch VIVACITY III here: http://www.youtube.com/watch?v=WvKdWHJw_Oo Vivacity can be purchased a 2-disc special edition DVD from amazon.com. The disc includes the film and the film's original soundtrack, composed by Brandon Tobatto himself. Purchase it here: http://www.amazon.com/Vivacity-The-Animation-of-Life/dp/B005IZO5YE/ref=sr_1_2?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1320521779&sr=1-2
835 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
The Legend of the Black Scorpion 2006
392 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Celý film ;)) Je to fakt super filmík už jsem ho viděla asi 20x : =DD
665 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 4
The movie is about a British officer, a famous writer whose death is faked during the first World War, and who is sent by the mysterious "R", head of British intelligence, to Switzerland on a secret mission. He has has a female agent on his side who poses as his wife. They work together with another British agent , a killer known variously as "the Hairless Mexican" and "the General". This movie is a typical Alfred Hitchcock movie with themes used here include mistaken identity and murder.
1796 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Drama, Česko, 1993, 93 min Režie: Martin Hollý ml. Hudba: Jiří Svoboda Hrají: Jiřina Jirásková, Karel Heřmánek, Josef Vinklář, Taťjana Medvecká, Ivan Vyskočil, Valérie Zawadská, Jiří Langmajer, Jana Pehrová-Krausová, Josef Patočka, Ladislav Potměšil, Raoul Schránil, Leoš Suchařípa, Ladislav Trojan, Stanislav Zindulka, Jiří Schmitzer, Monika Kvasničková, Zdeněk Mahdal, Alena Karešová, Stanislav Bruder, Hugo Kaminský, Gaston Šubert Paní hraběnka slaví šedesátku v okamžiku, kdy má opustit svůj zámek. Nová dělnická vláda totiž chce šlechtu bez milosti zlikvidovat. Ale protože si Elizabeth Anna Marie, hraběnka z Lansdorfu a ze Scheinbergu a později domácí dělnice Lansdorfová, uvědomuje, že "člověk musí dodržovat své zvyky a sliby, i když jsou směšné a zbytečné", chce uskutečnit pošetilý plán oslavit sedmdesátiny na rodinném sídle navzdory režimu i protivníkům ve městě..
1050 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Režie: Karel Spěváček Hrají: Vladimír Škultéty, Ondrej Nosálek, Barbora Štěpánová, Jiří Korn, Miroslav Moravec, Pavel Melounek, Paula Wild, Jan Plouhar, Hana Holišová, Antonie Talacková
2083 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Celý český film "Škola Rocku"
6886 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Jedna z nejoblíbenějších básnických sbírek 19. století, Kytice z pověstí národních od Karla Jaromíra Erbena, provází české čtenáře od dětských střevíčků a pro mnohé může mít poněkud pejorativní nádech "povinné školní četby". Její zpěvnost, obraznost a dramatičnost však v minulosti inspirovala naše největší skladatele a výtvarníky, aby se nyní, po více než sto letech od prvního vydání, představila i ve zcela jedinečné a originální filmové podobě. Její tvůrci odmítli roli "ilustrátorů". Stali se osobitými interprety sedmi lidských osudů, jež mají univerzální platnost a hovoří až překvapivě výmluvnou řečí k dnešku. Na plátně ožije vstupní báseň Kytice, dále Vodník, Polednice, Svatební košile, Dceřina kletba, Zlatý kolovrat, Holoubek a Štědrý večer. Scenáristické propracování Erbenových "minipříběhů", básnické obrazové vidění, kouzla moderní trikové techniky, zvuková a hudební stránka umocněná vynikajícími hereckými výkony, to vše dodává filmu Kytice na výjimečnosti. F. A. Brabec o svém projektu řekl : "Jsme si vědomi toho, že náš film není konvenčně komerční, ale rozhodně nechceme, aby nám divák utekl z kina. Nemám ambice dělat si film sám pro sebe nebo pro výlučný okruh spřízněných duší. Dali jsme si pro sebe již při psaní scénáře úkol, že chceme od začátku do konce diváka v každé minutě něčím bavit. V každé básni jsme vymýšleli, čím bychom diváka zaujali..."
352 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
366 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Neznámé
1037 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Brooklyn Rules (2007); Crime, Drama.
597 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
God bless the 90s! Strictly Business, released in 1991, is a comedy film directed by Kevin Hooks, and starring Tommy Davidson, Joseph C. Phillips, and Halle Berry. The supporting cast includes Anne-Marie Johnson, David Marshall Grant, Jon Cypher, and Samuel L. Jackson. The film follows the ways of a mail clerk as he tries to hook his executive friend up with his clubbing girl pal. It plays on comedy, business, romance, and ethics. The film features a young Sam Rockwell, and the R&B group Jodeci right before their musical success. Strictly Business was shot at various locations in New York City. The prime location used in shooting the film was Manhattan. The film was released on November 8, 1991 and was made for a selected audience and was not as widely released as most films of that year.
512 zhlédnutí
Kategorie: Filmy
Hodnoceno 3
Let's dance 4
RSS
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB