News:


Sportovní video kanály - televize online

Česká televize - ČT4 Sport

Česká televize ČT4 Sport - online vysíláníVysílání České televize můžete sledovat nejen online, ale i prostřednictvím mobilních aplikací. Ke sledování on-line zpravodajství na programu ČT24 Vám stačí počítač s připojením k internetu a reproduktory.

Česká televize patří mezi oblíbené české TV v tuzemsku. Přejeme Vám ničím nerušené online vysílání pořadů na programech ČT1, ČT2, ČT3, ČT24, ČT4 Sport.

 

 

Spustit živé vysílání ČT24

Vysílání České televize - ČT24 - spustit on-line

ČT4 Sport on-line

Vysílání České televize - ČT4 SPORT - spustit on-line

 

Jestliže se online vysílání ČT dlouho načítá - snižte si rychlost streamu. Naopak v případě, že chcete sledovat vysílání České televize - ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport ve vyšší kvalitě, rychlost streamu zvyšte.

Posláním České televize je naplňovat tzv. veřejnou službu, ne tedy konkurovat soukromým televizním kanálům, ale doplňovat jejich nabídku o projekty, které nejsou ziskové, ale veřejně prospěšné.

V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy. Všechny programy lze sledovat v pozemním vysílání v multiplexu 1, vysílají také na satelitu a v kabelových sítích. Programy ČT1 a ČT2 bylo možno sledovat i v pozemním analogovém vysílání, které bylo oficiálně vypnuto 30. listopadu 2011.

 

ČT1

První program České televize vysílá pořady především pro většinové publikum, tedy se nejvíce podobá komerčním stanicím. Průvodním heslem ČT1 je Vítejte na jedničce.

 

ČT2

Na rozdíl od jedničky by dvojka měla být určena pro náročnější diváky. Tomu odpovídá i její aktuální (2008) reklamní slogan Jiný prostor.

 

ČT3

ČT3 byl třetí program České televize, který vysílal do přelomu 3. a 4. února 1994.

V prosinci 2012 zahájí vysílání dětský kanál ČT3 bude vysílat od 5:00 do 20:00 dětské pořady a od 20:00 do 5:00 vzdělávací pořady. Bude vysílat v multiplexu 1 s ostatními kanály ČT.

 

ČT24

ČT24 je zpravodajskou stanicí vysílající 24 hodin denně zprávy a publicistiku, podobně jako BBC World nebo CNN. Mezi 6:00 a 0:00 vysílá stanice každou půlhodinu až hodinu zpravodajskou relaci. Některé pořady jsou vysílány souběžně na programu ČT1. Mezi ně patří hlavní zpravodajská relace Události a první část diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. V minulosti vysílala též souběžně ranní zpravodajskou relaci Studio 6, která byla ve vysílání ČT1 nahrazena pořadem Dobré ráno.

 

ČT4

Kanál ČT4 (dříve ČT4 Sport) je zaměřen na sportovní přenosy, pořady o sportu a další sportovní relace. Očekává se, že po plném přechodu na digitální vysílání (kdy bude ČT4 moci přijímat každý, kdo může přijímat ČT2) se na něj přesunou všechny sportovní přenosy a nebudou vysílány na stanici ČT2. V říjnu roku 2008 byl přejmenován z původního názvu ČT4 Sport na název ČT4.

 

ČT HD

31. srpna 2009 spustila ČT z družice Astra 1E (23,5°E) ve standardu DVB-S zkušební provoz ČT HD. Nejedná se přitom o označení dalšího programu, nýbrž jde o společnou distribuční trasu pro vysílání obsahu ve vysokém rozlišení (HD).

Obsah je vysílán primárně v rozlišení 1080i25, ale v rámci zkušebního vysílání může dojít i k testování rozlišení 720p50. V první fázi je zde možné vidět upscalované vysílání ČT 1. Pokud se ovšem jedná o pořad, který televize vlastní v nativním HD, je vysílán v plném rozlišení (jedná se o seriály: Letečtí stíhači v boji, Vyprávěj, Duety, Na cestě, Simpsonovi, Kluci v akci, či Ať žijí rytíři a mezi filmy například Gympl).

Se začátkem ZOH ve Vancouveru 2010 přejde vysílání do druhé fáze řádného vysílání. Od této doby bude ČT HD nabízet HD obsah, jenž je na jiném kanálu ČT právě vysílán. Jelikož výroba zpravodajských pořadů v HD není plánována, nebude ČT HD přebírat obsah z kanálu ČT 24. Se zahájením druhé fáze se chystá přechod na novou družici Astra 3B (pozice 23,5°E zůstává) a zároveň do standardu DVB-S2.

Vysílání ČT HD je možné zachytit také prostřednictvím Multiplexu 4 společnosti Telefónica O2, jedná se však pouze o zkušební vysílání a může být kdykoliv přerušeno či ukončeno.

 

Externí odkazy

Napiš komentář

Odeslat komentář jako host

0
podmínky.

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Leoš Jebavý

    Dobrý den, reaguji na rozhovor v přímém přenosu biatlonového světového poháru, kdy moderátor a tzv. expert porovnávali rychlost běhu mezi dvěma běžecky nejrychlejšími závodnicemi, kdy se podivovali, že se Kuzminová proti předešlému světovému poháru neskutečně zrychlila a jak je to jen možné? Moderátor tomu nerozumí, to chápu, ale tzv. expert, který někdy lyžoval by měl vědět, že to porovnávat nelze. Záleží na mnoha faktorech, které tady teď nebudu rozebírat, bylo by to na delší dobu, ale tzv. expert by to měl zmínit, už ho tam nezvěte a nechte to Romanovi a Ivanovi. Z pozdravem bývalý reperezentant v běhu na lyžích Leoš Jebavý.

SPORT TV

Počasí ČR

Komentáře

Návštěvník - Jurij Klimov - dočasný občan ČR
REAKCE NA VYHOZENÍ NAŠÍCH BRATRŮ Z NAŠÍ ZEMĚ:
OTEVŘENÝ DOPIS DOČASNÉHO OBČANA ČR PREZIDENTU RUSK...
TV BARRANDOV v Joomla článek
Návštěvník - Leoš Jebavý
Dobrý den, reaguji na rozhovor v přímém přenosu biatlonového světového poháru, kdy moderátor a tzv. ...
Česká televize - ČT4 Sport v Joomla článek
Návštěvník - Antonín
dobrý den.jako každý den poslouchám náši stanici ale přinutily jste mě reagovat.na rozdíl od staršíc...
Slovenský rozhlas on-line v Joomla článek
Návštěvník - CS Mini
Nový sport dětské televize CS Mini
CS Mini v Joomla článek
Návštěvník - SKY Poker
Luke Schwartz je jedním z nejlepších online pokerových hráčů všech dob, našel si čas připojit se k n...
SKY Poker v Joomla článek
CZIN.eu   ExactSeek: Relevant Web SearchOvěření PageRank - Checking Icon   Real Time Web Analytics


Free Listing


Podivej Se EU - Blog Directory OnToplist.com

Active Search Results

Podivej Se EU | Web-recenze - hodnocení webů zdarmaLinkovník

[netinsert=0.0.1.9.3.1]

Florence Real Estate Team Directory & Article Directory

Add Website Free

Web Directory

LivescoreFree Search Engine Submission
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB