News:


Filmové kanály - televize online

TV BARRANDOV

Otevřít stránky TV BarrandovTV Barrandov chce být alternativou ke stávajícím komerčním televizím a zaměřuje se na diváka kolem třiceti let, tzv. „Husákovy děti“. Majitelem licence k vysílání je společnost Barrandov Televizní Studio a. s.

TV Barrandov je česká digitální televize, která zahájila vysílání 11. ledna 2009 v 11:01 hodin.

Podívej se na - http://www.barrandov.tv

 

 

Vysílání a program

TV Barrandov vysílá v multiplexu 2, je dosažitelná přes satelit, kabel i IPTV: momentálně digitální signál v přepočtu na obyvatele pokrývá 99,5% území České republiky.

Programovou skladbu dále tvoří zábavné pořady To byl náš hit, Vtip za 100, Politická střelnice, telenovely: Velkolepé století, Sturm der Liebe, Lena - láska mého života, Čas tulipánů; soutěžní pořady: Barrandovský videostop, Pekelná kuchyně nebo Drtivá porážka; magazíny: Co bude dnes k večeři?, Prominenti, Hvězdy na cestách, Máme dítě, anebo kontroverzní interaktivní věštírna EZO.TV.


Kontaktní údaje TV Barrandov
Kříženeckého nám. 322, 152 00 Praha 5

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefon: +420 267 071 771

Chcete-li se zeptat na to, co vás zajímá, máte-li nějaké připomínky nebo byste nám rádi dali zpětnou vazbu, neváhejte napsat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Odpovíme vám v co nejkratším možném čase.

 

Obchodní oddělení
Zajímáte se o možnosti inzerovat na TV Barrandov? Kontaktujte naše vstřícné obchodníky na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Nabízíme klasické reklamní formáty i netradiční formy obchodní spolupráce.

Redakce zpravodajství
Máte pro nás námět na reportáž do Hlavních zpráv? Kontaktujte nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poskytovatelem audiovizuální mediální služby na vyžádání je společnost Barrandov Televizní Studio, a.s. se sídlem Kříženeckého nám. 322, 152 00 Praha 5, IČ 41693311.

Orgánem pro dohled nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, Škrétova 44/6, 120 00 Praha 2.

Napiš komentář

Odeslat komentář jako host

0
podmínky.

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jurij Klimov - dočasný občan ČR

  REAKCE NA VYHOZENÍ NAŠÍCH BRATRŮ Z NAŠÍ ZEMĚ:
  OTEVŘENÝ DOPIS DOČASNÉHO OBČANA ČR PREZIDENTU RUSKÉ FEDERACE VLADIMÍRU VLADIMIROVIČI PUTINOVI:
  Vážený pane prezidente Ruské Federace Vladímíre Vladimiroviči, osobně je mi to líto, že někteří politici České republiky devastují tuto zemi, neberou ohled na občany a jejích volbu, sami si rozhodují o všem za nás, bez nás, tak jak jim to nadiktují ti co je k moci dosadili, ano lobisti a kmotři a cizí zahraniční investoři, naše země již není naše země, byla prodána válečným štváčům a vrahům slovanů co denně vytváří program proti Ruské Federaci. Kdybych neznal Rusy, vzdál bych se jakéhokoliv komentáře, ale znám naše přátelé velice dobře jako vlastní členy rodiny. Česká republika se skládá z několika spojených národů žijicích pospolu v jedné zemi. Jsou zde potomci šlechty, potomci Habsburků, Čechorakušané a Čechoněmci a v neposlední řadě slované, Moravané, Slezané a jiné Slovanské menšiny a každý takový člověk přemýšlí jinak, bohužel ti u moci nevidí prostý obyčejný národ. Ovšem ti co jsou v Praze a u moci, tak ti nemají ponětí o tom, že jsou v České republice i jiní lidé, jinak smyšlející. Do vlady jsou věčinou dosazeni pro západní smyšlející lidé placeni lobisty a tovarníky a kmotry placenými západem. Zapominají však na to že jsou zde ve věčině Slované, ale přes jejich moc, majetek a slávu oni nevidí z toho nic.
  Přejdu tedy k věci, aby z omluvy se nestala politická debata. Já hovořím za sebe, kdo chce tak se přidá. Omlouvám se vám veřejně pane prezidente Vladimíre Vladimiroviči za naší vládu kterou jsme my v žádném případě nezvolili, jak jsem řekl, platí si jejích dosazení tovarníci a zahranišní korporace aby rozhodovali o nás, za nás, omlouvám se vám osobně pane prezidente za naše ne fér dosazené zakonodárce, že si dovolili vyhodit Rusy, naše slovanské bratry z naší země. Omlouvám se i Ruskému lidu zároveň za takové podlé intrikující vlastizrádné jednání. Já nesouhlasím s tím, abychom byli pod taktovkou Německa při útoku na Rusko. Taktéž si o věci Skřípal myslím své. Jen tak je dobré si uvědomit co význam "agent" znamená, že to není prodavač novin ani zeleniny a není to take pekař, zedník a není to ani osoba trhající papír na veřejné toaletě. Agent musí být obeznámen s tím, že součástí jeho povolání je smrt, stejně jako pekař je od mouky a zedník od malty a je zcela jedno co tomu předcházelo..

  VÁŽENÝ PANE PREZIDENTE RUSKÉ FEDERACE VLADIMÍRE VLADIMIROVIČI PUTINE! - VÁŽENÍ OBČANÉ RUSKÉ FEDERACE! - TÍMTO SE CO NEJSRDEČNĚJI OMLOUVÁM ZA DOSAZENÉ ZRÁDCE VE VEDENÍ NAŠÍ ZEMĚ, ŽE SE STOTOŽŇUJI SE ZÁPADNÍM AGRESOREM PROTI SLOVANŮM A SLOVANSKÝM ZEMÍM. NEJSTE V TOM SAMI JE NÁS HODNĚ CO STOJÍME ZA VÁMI. - VYTŘÍMEJTE A PŘÍJMĚTE OMLUVU NÁRODA ČESKÉHO..

  Na brzkou viděnou s pozdravem Jurij Klimov
  dočasný občan České republiky..
  http://letters.kremlin.ru/letters/send

  od Prague, Czechia

Počasí ČR

Komentáře

Návštěvník - Jurij Klimov - dočasný občan ČR
REAKCE NA VYHOZENÍ NAŠÍCH BRATRŮ Z NAŠÍ ZEMĚ:
OTEVŘENÝ DOPIS DOČASNÉHO OBČANA ČR PREZIDENTU RUSK...
TV BARRANDOV v Joomla článek
Návštěvník - Leoš Jebavý
Dobrý den, reaguji na rozhovor v přímém přenosu biatlonového světového poháru, kdy moderátor a tzv. ...
Česká televize - ČT4 Sport v Joomla článek
Návštěvník - Antonín
dobrý den.jako každý den poslouchám náši stanici ale přinutily jste mě reagovat.na rozdíl od staršíc...
Slovenský rozhlas on-line v Joomla článek
Návštěvník - CS Mini
Nový sport dětské televize CS Mini
CS Mini v Joomla článek
Návštěvník - SKY Poker
Luke Schwartz je jedním z nejlepších online pokerových hráčů všech dob, našel si čas připojit se k n...
SKY Poker v Joomla článek
CZIN.eu   ExactSeek: Relevant Web SearchOvěření PageRank - Checking Icon   Real Time Web Analytics


Free Listing


Podivej Se EU - Blog Directory OnToplist.com

Active Search Results

Podivej Se EU | Web-recenze - hodnocení webů zdarmaLinkovník

[netinsert=0.0.1.9.3.1]

Florence Real Estate Team Directory & Article Directory

Add Website Free

Web Directory

LivescoreFree Search Engine Submission
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB