News:


Dětské video a televizní kanály on-line

CS Mini

CS Mini - onlineNejlepší české a slovenské dětské filmy na CS mini. Program CS mini je věnován dětem od tří let do dvanácti let. Jeho cílem je děti nejen kvalitně bavit, ale učit je poznávat okolní svět a nenásilnou formou vychovávat.

 

 

http://csmini.cz

 

 

CS mini postupně uvádí největší hity dětské české a slovenské animované a i hrané tvorby jako jsou: Potkali se u Kolína (známý spíše pod názvem Pane, pojďme si hrát), Povídání o pejskovi a kočičce, O kocourovi Mikešovi, Mach a Šebestová a další.

Součástí programu CS mini jsou i vlastní seriály pořadů vyráběných ve spolupráci s ostravským studiem Polar. Patří mezi ně:
„Zpívej s námi" je 20 dílný, nenavazující písničkový seriál pro děti. Jeho cílem je děti zaujmout, rozvíjet jejich pěvecké, taneční a pohybové schopnosti, hrubou i jemnou motoriku, paměť, obecné znalosti a vědomosti.

Paci, Paci, Pacičky!" je 52 dílný, nenavazující, zábavně vzdělávací seriál pro nejmenší děti ve věku do 5 let. Jeho cílem je děti zaujmout, rozvíjet jejich řeč, paměť a hrubou motoriku a také poučit nejmenší děti o základních jevech, situacích a souvislostech kolem nich.

TV CS mini se začátkem školního roku 2009 zahájila vysílání 52 dílného cyklu výuky angličtiny pro nejmenší diváky „BABY ENGLISH". Kurz je vytvořen tak, aby odpovídal vnímání těch nejmenších dětí, tedy od tří let výše. Baby English je originální česko-anglický televizní seriál, jehož prostřednictvím můžete své děti seznámit se základy anglického jazyka. Pomocí velmi jednoduchých anglicko-českých dialogů mezi anglickým a českým oderátorem Jane a Kubou se malé i větší děti naučí spoustu slovíček, osvojí si intonaci i slovosled anglických vět a přitom se i dobře pobaví.

CS mini je ve spolupráci s operátory satelitních, kabelových a IPTV sítí nabízen nejen na bázi měsíčních a ročních předplatných v rámci programových balíčků děti , které jsou ještě v předškolním věku a tráví dopolední čas většinou doma. CS mini je ve spolupráci s operátorem sítě placené satelitní televize CS LINK nabízen i samostatně ale také formou týdenního předplatného aktivovaného prostřednictvím SMS z mobilního telefonu, pro děti, které se ocitly z mnoha důvodů dopoledne doma.

Uvedení českého dětského filmového kanálu je završením provozování programu CS film a dokazuje, že o české a slovenské filmy a dětské pořady je stále velký zájem a to i přes širokou nabídku zahraničních filmových a dětských kanálů na našem trhu".

 

 

Napiš komentář

Odeslat komentář jako host

0
podmínky.

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - CS Mini

    Nový sport dětské televize CS Mini

SPORT TV

Počasí ČR

Komentáře

Návštěvník - Jurij Klimov - dočasný občan ČR
REAKCE NA VYHOZENÍ NAŠÍCH BRATRŮ Z NAŠÍ ZEMĚ:
OTEVŘENÝ DOPIS DOČASNÉHO OBČANA ČR PREZIDENTU RUSK...
TV BARRANDOV v Joomla článek
Návštěvník - Leoš Jebavý
Dobrý den, reaguji na rozhovor v přímém přenosu biatlonového světového poháru, kdy moderátor a tzv. ...
Česká televize - ČT4 Sport v Joomla článek
Návštěvník - Antonín
dobrý den.jako každý den poslouchám náši stanici ale přinutily jste mě reagovat.na rozdíl od staršíc...
Slovenský rozhlas on-line v Joomla článek
Návštěvník - CS Mini
Nový sport dětské televize CS Mini
CS Mini v Joomla článek
Návštěvník - SKY Poker
Luke Schwartz je jedním z nejlepších online pokerových hráčů všech dob, našel si čas připojit se k n...
SKY Poker v Joomla článek
CZIN.eu   ExactSeek: Relevant Web SearchOvěření PageRank - Checking Icon   Real Time Web Analytics


Free Listing


Podivej Se EU - Blog Directory OnToplist.com

Active Search Results

Podivej Se EU | Web-recenze - hodnocení webů zdarmaLinkovník

[netinsert=0.0.1.9.3.1]

Florence Real Estate Team Directory & Article Directory

Add Website Free

Web Directory

LivescoreFree Search Engine Submission
Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB