News:

Návody a informace - Podívej se online

České a slovenské programy ze satelitu

Satelitní programyPřehled společností distribující satelitní vysílání pro Českou a Slovenskou republiku. 

České, slovenské a zahraniční programy dostupné přes satelit | Satelitní příjem zajišťují v ČR a SR následující společnosti...

 

Jak přijímat satelitní vysílání?

DVB-S - Satelit DVB-S je první generace standardu DVB - digitálního televizního vysílání přes satelit. Je používán v celé Evropě a ve větší části zbytku světa. Pro transport obrazových a zvukových streamů včetně doprovodných dat (teletext, EPG), je použita modulace QPSK. Samotná DVB-S počítá pouze s obrazovou kompresí MPEG 2 a zvukovým kodekem MPEG 1/layerI/II, aby se zajistila předepsaná kompatibilita s DVB-S přijímači, protože ty jiné kodeky neumí. Rozšíření přišlo až s normou DVB-S2.

Technologie digitálního vysílání

DVB-T - technologieV systému digitální pozemní televize (DVB-T) je televizní obraz a jeho zvukový doprovod zdigitalizován a spolu s přidruženými datovými službami (Teletext, VPS, WSS) je přenášen společným datovým kanálem v podobě tzv. digitálního multiplexu. Tento multiplex může obsahovat několik televizních programů (v DVB-T typicky 4-6 programů) a k tomu ještě např. sadu rozhlasových programů a množství rozličných doplňkových služeb (EPG, MHP apod.). Kompresní technologie zajišťuje dvě základní operace - zdrojové kódování a multiplexování.

 

Typografie a design

You can create some beautiful content by using some simple HTML elements. The Warp theme framework offers some neat styles for all HTML elements and a great set of CSS classes to style your content. Basic HTML is very easy to learn and this small guide shows you how to use all styles provided by the Warp framework.

Slovník pojmů

Slovník pojmůV tomto článku vám přiblížíme význam některých nejčastěji používaných výrazů z oblasti televizního vysílání - platných standartů a rozvoje online interaktivních a mobilních platforem - zařízení.

 

Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
How to get bonus http://l.betroll.co.uk/ LB